Kuchyně Karásek

Siemens iQ700 HS658GXS1

Více informací

Siemens KI86VVF30

Více informací

Siemens SN858D00PE

Více informací

Kuchyň, do které se zamilujete

Z prázdných místností děláme srdce Vašeho domova. Kuchyň je prostor, který je multifunkční a my chceme, abyste ho měli rádi. Občas to je dětská herna jindy zase společenská místnost, kterou si Vaši přátelé zamilují. Děláme kuchyně, které si získají všechny členy Vaší rodiny.

KUCHYŇSKÉ SKŘÍŇKY

Skříňky, které skvěle
 vypadají (i fungují)

Nebaví Vás poletovat v kuchyni sem a tam? My už dávno víme, jak si čas v kuchyni zpříjemnit. Díky zkušenostem známe triky, jak správně uspořádat skříňky a pracovní zóny. Rádi Vám poradíme a na pomoc máme obrovský výběr skříněk, včetně atypických modelů.

DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Kontrastní nebo jemné? Výběr je jen na Vás.

Přírodní barvy přináší v této hektické době klid a harmonii. Můžete si vybírat z velkého množství dřevěných dýh, nepřeberného množství uni barev v lesklém či matném provedení, až po snadno udržovatelné věrné imitace dřeva či kamenných povrchů pro pracovní desky.

PROZKOUMAT MATERIÁLY

Doživotní záruka

na kování Blum

Již více než 25 let sleduje Blum nábytek v domácnostech při jeho používání v praktickém životě. Toto sledování výrobků poskytuje důležité informace pro testovací laboratoř, kde se provádí simulace každodenního využití.

Protože i my chceme, aby Vám nábytek dlouho a perfektně fungoval, používáme do kuchyní kování značky Blum.

RÁDI VÁM PORADÍME

S PLÁNOVÁNÍM KUCHYNĚ

Každý prostor je unikátní,
využijte ho naplno bez nutnosti ustupovat centimetrům.

NAŠE STUDIA